Izvēlne
GROZS

Privātuma politika

PRIVĀTUMA POLITIKA

Šajā Privātuma politikā ir aprakstīts, kā Mindom SIA ("mēs", "mūsu" vai "mūsu uzņēmums") ievāc, izmanto un koplieto personisko informāciju, kad jūs izmantojat mūsu vietni Mindom.lv un Mindom.co.uk (turpmāk - "Vietne") un tajā integrētos pakalpojumus. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts šajā Privātuma politikā.

PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA, KO MĒS APKOPOJAM UN, KO VAR IEVĀKT TREŠĀS PUSES

Mēs apkopojam personisko informāciju, ko jūs sniedzat mums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, telefona numuru un piegādes un norēķinu informāciju, kad veicat pirkumu vai izveidojat kontu mūsu vietnē. Mēs arī apkopojam jūsu personisko informāciju no mūsu vietnes lietošanas, piemēram, jūsu IP adresi, pārlūka tipu un operētājsistēmu.

Turklāt, mūsu vietne izmanto Cloudflare pakalpojumus, lai aizsargātos pret nevēlamu pastu (spamu) un ļaunprātīgu vietnes izmantošanu. Cloudflare var ievākt jūsu personisko informāciju no mūsu vietnes lietošanas. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā Cloudflare rīkojas ar personisku informāciju, lūdzu, skatīt pakalpojumu sniedzēja privātuma politiku šeit: https://www.cloudflare.com/privacypolicy/.

Mūsu vietne var arī izmantot trešo pušu pakalpojumus no Twitter, Google un Meta Platforms (iepriekš zināms kā Facebook), . Piemēram (Facebook Pixel, Twitter Analytics, Twitter Ads, Google Analytics, Google Ads un Instagram Insights), lai sekotu vietnes aktivitātēm un piedāvātu personalizētu reklāmu. Šie pakalpojumi var ievākt personīgo informāciju nomūsu vietnes lietošanas. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā pakalpojumu sniedzēji apstrādā personīgo informāciju lūdzu, skatiet viņu privātuma politiku


KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu vietni, apstrādātu jūsu pirkumus un maksājumus, sazinātos ar jums par jūsu pasūtījumiem un mūsu produktiem un pakalpojumiem, kā arī izpildītu likumīgas saistības.

Mēs arī izmantojam jūsu personisko informāciju mārketinga nolūkos, piemēram, lai sniegtu personalizētu reklāmu caur Twitter, Google un Meta Platforms (iepriekš zināms kā Facebook) pakalpojumiem.

KĀ MĒS KOPĪGOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU

Mēs kopīgojam jūsu personisko informāciju ar trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, kas palīdz mūsu vietnei darboties , apstrādāt jūsu pirkumus un maksājumus, kā arī sniegt mārketinga un reklāmas pakalpojumus.

Mēs arī kopīgojam jūsu personisko informāciju ar Twitter, Google un Meta Platforms (iepriekš zināms kā Facebook) pakalpojumiem, lai sniegtu personalizētu reklāmu.

Mēs varam arī kopīgot jūsu personisko informāciju, lai izpildītu likumīgas saistības, piemēram, ievērot likumus, īstenot mūsu politiku un aizsargātu mūsu tiesības un citu personu tiesības.

JŪSU TIESĪBAS

Jums ir tiesības piekļūt, labot un dzēst jūsu personisko informāciju, ko mēs apkopojuma un uzturam. Jums ir arī tiesības iebilst pret jūsu personisko informāciju apstrādi un jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu.

Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, izmantojiet mūsu sniegtos e-pieteikuma veidus:

DATU UZGLABĀŠANA

Mēs uzglabājam jūsu personiskos datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu vietni, apstrādātu jūsu pirkumus un maksājumus, kā arī lai ievērotu likumīgas saistības.

TREŠO PUŠU ATRUNA

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Mindom SIA nav atbildīga par to, kā trešās puses un uzņēmumi apstrādā jūsu (personisko informāciju) datus, ieskaitot, bet ne tikai Twitter, Google, Meta Platforms (iepriekš zināms kā Facebook) un Cloudflare. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet viņu attiecīgās privātuma politikas.

ŠĪS PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo Privātuma politiku. Mēs informēsim jūs par jebkurām izmaiņām, ievietojot vietnē jauno Privātuma politiku. Jums ir ieteicams periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku, lai konstatētu jebkādas izmaiņas.

SAZINĀTIES AR MUMS

Ja jums ir jautājumi vai bažas par šo privātuma politiku vai mūsu privātuma praksi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected]

  • Reģistrētais nosaukums: Mindom SIA
  • Reģistrācijas numurs, datums: 50203307811, 07.04.2021
  • Juridiskā adrese: Pilskalna iela 15, Tukums, Tukuma nov., LV-3101, Latvija

Pēdējais grozījums: 16.04.2023Sīkdatņu paziņojums!
Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti.
Mēs un mūsu partneri var iestatīt sīkdatnes tādiem mērķiem kā satura, reklāmas pielāgošana un apmeklējumu uzskaite. Lasīt vairāk: Privātuma politika